Profil společnosti

Obchodní centrum s tradicí

LOKACE A DOPRAVA 

Centrum Olympia Olomouc leží na významném dopravním uzlu zajišťujícím skvělou dopravní dostupnost z dálnice i místní silniční sítě. OC provozuje vlastní kyvadlovou autobusovou linku a také speciální příměstskou autobusovou linku ze 4 vybraných oblastí – Šternberk, Uničov, Přerov, Lipník nad Bečvou.

OLYMPIA OLOMOUC je tradičním obchodním centrem svého regionu. Vzhledem ke svému umístění a originálnímu designu respektuje místní prostředí a díky pokrokové architektonické koncepci, která se radikálně liší od uniformních staveb nákupních středisek v České republice, byla oceněna v prestižní české soutěži „Nejlepší z realit“.

Nakupování v Olympii Olomouc je komfortní a přehledné, zákazník zde nalezne vše, co potřebuje – od obvyklých módních značek (H&M, C&A, New Yorker, Deichmann, A3 SPORT, Orsay, Takko, Pepco, Tally Weijl) přes elektroniku, hračky, knihkupectví, domácí potřeby, drogerii a parfumerii, až po unikátní butiky a značky, které jsou v Olympii Olomouc zastoupeny v regionální exkluzivitě (Aeronautica Militare, s.Oliver, Mad Max Fashion, Escandelle, Infinite, W Linie, La Farfalla).

Příjemné prostředí pro jídlo a pracovní schůzky poskytuje zrenovovaná jídelní zóna s rozmanitou nabídkou fast foodů a také jedinečnou running sushi restaurací, dále pak kavárna.

Prostorný hypermarket nabízí pohodlí při běžných nákupech. Unikátním prvkem, poskytujícím zábavu všem věkovým kategoriím, je trampolínové centrum Jump Academy, které bylo otevřeno na sklonku roku 2019.

Pár zajímavých dat

Datum otevření: 25. 8. 2004

31373
Pronajímatelná plocha
90
Počet obchodních jednotek
1384
Počet parkovacích míst
570000
Osob v oblasti zájmu
20
Primární spádová oblast
60
Sekundární spádová oblast