Profil společnosti


Centrum Olympia Olomouc je vzhledem ke strategickému umístění, šíři nabídky a designu respektujícímu místní prostředí prvním nákupním centrem svého charakteru v tomto regionu. Díky pokrokové architektonické koncepci, která se radikálně liší od uniformních staveb nových nákupních středisek v Čechách a na Moravě, se stalo olomoucké centrum jedinečným projektem, který byl ve stejné kategorii jako Olympia Plzeň oceněn druhým místem v prestižní české soutěži „Nejlepší z realit“.

Tvůrci a projektanti se pokusili vytvořit příjemné nákupní místo, které bude zachovávat architekturu a ducha Olomouckého kraje. Namísto „krabicové“ stavby, tak typické pro nově vznikající nákupní centra ve střední Evropě, vytvořili designéři komplex připomínající venkovskou usedlost s větrným mlýnem a sýpkou, která reflektuje místní identitu, historii a tradici. Řešení vnitřních prostor se nese v duchu světla a slunce jako symbolů životadárného pramene pro zdejší zemědělce.

Zákazníci moderního nákupního centra mají možnost nakupovat na ploše 32 000 metrů čtverečních v téměř stovce obchodů od pondělí až do neděle od 9 do 21 hodiny. Zastoupeny jsou takové renomované světové značky jako např. H&M, C&A, Sportisimo, Datart, New Yorker, s.Oliver, Pompo, Orsay, Takko fashion, Aeronautica Militare, Deichmann a hypermarket Albert.

Centrum Olympia Olomouc bylo slavnostně otevřeno pro veřejnost dne 25. srpna 2004.
Pronajímatelem centra je společnost Centrum Olympia Olomouc, a.s.
Správu centra Olympia Olomouc zajišťuje společnost
Next Management s.r.o.

Next Management s.r.o.

Autobusy

Do Olympie
3 minut
Náměstí Hrdinů
12:15 ,  13:40
Z Olympie
48 minut
Olympie
13:00 ,  13:55
Do Olympie
nejbližší spoj za 3 minut
první zastávka Náměstí Hrdinů
odjezd 12:15 ,  13:40
Z Olympie
nejbližší spoj za 48 minut
první zastávka Olympie
odjezd 13:00 ,  13:55
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

obchodní centrum Olympia Olomouc bylo otevřeno v srpnu 2004?