Nabídka práce

Hervis Sports

Vedoucí oddělení

Společnost Hervis Sport a móda, s. r. o. hledá nové kolegy na pozici vedoucí oddělení

Jako vedoucí oddělení budete zodpovědný za přidělený tým a bude vám svěřena odpovědnost za všechny důležité procesy. Budete pravou rukou vedoucího prodejny a budete neustále tvořit a konzultovat nápady na zlepšení chodu prodejny.

Pracovní náplň:

  • ​Stanete se leaderem nového týmu, který si vytvoříte,
  • vašim úkolem bude vedení týmu, jeho rozvoj i odpovědnost za něj,
  • budete zodpovědný za ekonomické výsledky vaší směny a dohlížení na plnění úkolů vašeho týmu,
  • budete aktivně prodávat a zvládat lehkou administrativní činnost,
  • půjdete příkladem pro váš tým, ale i pro ostatní zaměstnance v prodejně,
  • stanete se součástí týmu, který přispívá k prezentaci a atraktivnímu vzhledu prodejny,
  • zajistíte správný merchandising prodejny.

Váš profil:

  • ​Jste pozitivní člověk, pro kterého je zákazník na prvním místě,
  • umíte motivovat, vést, a kontrolovat váš tým,
  • máte proaktivní přístup s kladným vztahem ke sportu,
  • nebojíte se vzít na sebe zodpovědnost za svá rozhodnutí,
  • máte ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání,
  • praxe v maloobchodu je výhodou, ne však podmínkou.

Nabízíme:

  • ​Rozmanitou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti,
  • příjemné týmové a pracovní prostředí,
  • možnost a prostor k vlastnímu rozvoji a kariernímu růstu,
  • po zapracování smlouvu na dobu neurčitou,
  • práce na krátký/dlouhý týden,
  • propracovaný zaškolovací systém,
  • motivační finanční ohodnocení (fixní plat + bonusy),
  • firemní benefity.

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na e-mail: h02-300.olomouc@hervis.cz nebo info@hervis.cz s označením pozice, o kterou máte zájem. Svůj životopis můžete také zanechat na naší prodejně v OC Olympia Olomouc. Těšíme se na Vás.

Servisní technik/prodavač

Společnost Hervis Sport a móda, s. r. o. hledá nové kolegy na pozici servisní technik/prodavač

Rozumíte jízdním kolům, lyžím a vždy vás bavilo něco opravovat? Máte zájem o rozmanitou práci ve sportovní společnosti? Pak hledáme právě vás!

Hlavní náplní bude montáž a servis jízdních kol a lyží

Vlastní organizace náplně práce na servisním pracovišti

Aktivní prodej zákazníkům nejen na prodejně, ale i přes multimédia

Komunikace se zákazníky a zajištění jejich spokojenosti

Budete pánem vašeho servisu a lidé se na vás vždy mohou obrátit a spolehnout

Váš profil:

Zkušenosti s montáží a servisem jízdních kol a lyží

Ovládání nových multimediálních přístrojů či schopnost se s nimi rychle naučit

Jste týmový hráč, ale nebojíte se i samostatné práce

Jste flexibilní, zodpovědný, máte příjemné vystupování a nebojíte se pracovních výzev

Zkušenosti z maloobchodu a ze sportovní činnosti výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

Rozmanitou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti

Příjemné týmové a pracovní prostředí

Možnost a prostor k vlastnímu rozvoji a kariernímu růstu

Práce na krátký/dlouhý týden

Propracovaný zaškolovací systém

Motivační finanční ohodnocení (fixní plat + bonusy)

Firemní benefity

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na e-mail: h02-300.olomouc@hervis.cz nebo info@hervis.cz s označením pozice o kterou máte zájem. Svůj životopis můžete také zanechat na naší prodejně v NC Olympia. Těšíme se na Vás.

Hledáme nového člena týmu na pozici prodavač(ka) - pokladní

Společnost Hervis Sports hledá do svojí prodejny v Olomouci Olympii nového člena týmu! Přijďte to zkusit!

Náplň práce:

  • Budete aktivně prodávat a zvládat lehkou administrativní činnost
  • Stanete se součástí týmu, který přispívá k prezentaci a atraktivnímu vzhledu prodejny
  • Zajistíte správný merchandising prodejny
  • Budete mít možnost mít odpovědnost za jednotlivé oddělení a jeho ekonomické výsledky
  • V budoucnu se u nás můžete vypracovat až na vedoucího prodejny a vytvořit si svůj tým

Požadujeme:

  • Jste pozitivní člověk, pro kterého je zákazník na prvním místě
  • Máte proaktivní přístup s kladným vztahem ke sportu
  • Nebojíte se vzít na sebe zodpovědnost za svá rozhodnutí
  • Máte ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Umíte motivovat, vést, a kontrolovat váš tým? Pak se můžete stát také vedoucím..
  • Praxe v maloobchodu je výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme:

  • Rozmanitou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Příjemné týmové a pracovní prostředí
  • Možnost a prostor k vlastnímu rozvoji a kariernímu růstu
  • Po zapracování smlouvu na dobu neurčitou
  • Práce na krátký/dlouhý týden
  • Propracovaný zaškolovací systém
  • Motivační finanční ohodnocení (fixní plat + bonusy)
  • Firemní benefity

Nástup: Ihned

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na e-mail h02-300.olomouc@hervis.cz s označením pozice o kterou máte zájem. Svůj životopis můžete také zanechat na naší prodejně v NC Olympia.

Těšíme se na Vás!

Sbírejte body a získejte dárky - OC Olympia Olomouc

Sbírejte body a získejte dárky

Olympia
Více o akci
Fokus Optik - OC Olympia Olomouc

Fokus Optik

Do obchodu
La Farfalla - OC Olympia Olomouc

La Farfalla

Do obchodu

Víte, že...

nákupní centrum Olympia Olomouc se v roce 2004 umístila na 2. místě v soutěži Nejlepší z realit v kategorii Obchodní centra?