Květinářství Flamengo

Dnes otevřeno do 21:00

S touto prodejnou jsem

Otevírací doba
Sobota
9:00-21:00
Neděle
9:00-21:00
Pátek
9:00-21:00
Čtvrtek
9:00-21:00
Úterý
9:00-21:00
Středa
9:00-21:00
Pondělí
9:00-21:00
Zobrazit na mapě
Kontaktní informace
585 150 412
info@flamengo.cz
http://www.flamengo-kveti...

​Síť květinářství Flamengo je na trhu už od roku 1996Všechna květinářství Flamengo se vyznačují moderním vzhledem a přehlednou nabídkou našeho zboží. Jednotlivé skupiny nabízeného sortimentu mají již ve fázi návrhu dispozice nové prodejny jasně definované místo. Řezané květiny jsou vystaveny přímo za prodejním pultem, hrnkové na prodejních kaskádách a doplňky pak v prodejních regálech.

V sortimentu zahrnující řezané květiny a pokojové rostliny, klademe důraz na nejvyšší kvalitu při zachování příznivých cen. U doplňkového sortimentu, který zahrnuje širokou nabídku skla, keramiky, svíček a obalů na květiny, sledujeme nejmodernější trendy a nabídku pravidelně obměňujeme. Kompletní sortiment je pravidelně doplňován ze skladů v Brně a Praze.

Nedílnou součástí našich služeb je pravidelně školený personál pro splnění nejvyšších standardů a trendů v oblasti vazby květin. Školení je prováděno předními českými floristy. Naším cílem je, aby námi nabízené svatební, slavností nebo příležitostní květinové vazby  uspokojily i ty nejnáročnější zákazníky. Pravidelné dodávky čerstvých řezaných květin, pak zaručují dlouhou trvanlivost realizovaných kytic.

A3 SPORT - OC Olympia Olomouc

A3 SPORT

Do obchodu
Hledáme módního poradce do TALLY WEiJL - OC Olympia Olomouc

Hledáme módního poradce do TALLY WEiJL

O práci
Vedoucí oddělení - OC Olympia Olomouc

Vedoucí oddělení

O práci

Víte, že...

nákupní centrum Olympia Olomouc se v roce 2004 umístila na 2. místě v soutěži Nejlepší z realit v kategorii Obchodní centra?