Kariéra

Kariérní příležitosti

KFC

HPP,DPP

KFC Olympia Olomouc příjme do svého kolektivu nové kolegy na HPP nebo DPP(vhodné i od 15ti let)

CO U NÁS ZÍSKÁTE

  • Mzda 140Kč/hod při práci na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • Mzda vždy 9. dne v měsíci na účtu
  • Výhody do všech našich značek (Burger King, Starbucks, KFC, Pizza Hut)
  • Jídlo na směně za 30Kč
  • Možnost profesního růstu
  • Plánování směn dle tvé potřeby
  • Stabilní zázemí společnosti
  • Z odpoledních směn rozvoz taxíkem

CO VÁM NESMÍ CHYBĚT

  • Dokončené základní vzdělání
  • Spolehlivost a pozitivní energie
  • Chuť učit se novým věcem
  • Časová flexibilita

V případě zájmu volejte +420 724 611 068 nebo pište 203027@amrest.eu

CINEMAX

Brigáda v kině CINEMAX Olomouc

Máš rád filmy a jsi rád v kontaktu s lidmi? Přidej se do týmu CINEMAX!

MAXIMÁLNÍ FILMOVÝ ZÁŽITEK není jen dobrý film. Je to kombinace služeb před, v průběhu i po odchodu z kina. A na to potřebujeme právě tebe.

Co vyžadujeme v CINEMAXu?

Potřebujeme, aby si měl alespoň 18 let a musíš být studentem střední nebo vysoké školy. Staň se součástí zaběhnutého kolektivu studentů, pro které je týmová práce základem. Tvým úkolem bude vytvořit příjemnou atmosféru při prvním kontaktu se zákazníkem, zjistit co zákazník potřebuje a zabezpečit mu to tak, aby odcházel spokojený. Takže příjemné vystupování k zákazníkům je pro nás velmi důležité. Druhým úkolem bude zabezpečit čistotu a pořádek kina, aby se k nám zákazníci rádi vraceli. Všechno, co potřebuješ k práci v kině tě naučíme, proto praxi nepotřebuješ, avšak zkušenosti s prací s lidmi jsou vítané. Na výběru dní, které můžeš pracovat se dohodneme týden dopředu, proto máš volno kdykoliv potřebuješ.

Jak budeš hodnocený?

Základní mzda je 115 Kč na hodinu.

Jaké výhody nabízíme?

  • Práce v prostředí filmového světa
  • Volba pracovních služeb je v tvých rukách
  • Free vstupenky do kina za odpracované hodiny
  • Popcorn za poloviční cenu? Samozřejmost! 50% sleva na celý sortiment v bufetu
  • Novinky v kinech můžeš vidět mezi prvními – máme i soukromé zaměstnanecké projekce
  • Utužování kolektivu na pravidelných teambuildingových akcích
  • Motivační soutěže a odměny pro ty nejšikovnější
  • Když budeš šikovný, je šance, že svoji pracovní zručnost budeš moci rozvíjet v CINEMAXu i po škole

Tak co, jsi to ty, koho hledáme?

Ozvi se nám posláním tvého životopisu a fotografie na kinool@cine-max.cz

Těšíme se na tebe!

Tým CINEMAX Olomouc

WonderPark

BRIGÁDA

Trvale hledáme brigádníky do kuchyně (příprava jednoduchých jídel, zákusků a dortů) i do provozu zábavního centra.

KONTAKT: info@wonderpark.fun

WonderPark

ZÁSTUPCE PROVOZNÍHO MANAŽERA

Společnost provozující dětské zábavní centrum hledá vhodného kandidáta na pozici zástupce manažera pobočky.

Zástupce manažera vykonává každodenní činnosti související se zajištěním řádného provozu pobočky v přímé podřízenosti manažerovi pobočky. Spolupracuje na vytváření, zavádění a udržování strategií pro splnění cílů společnosti.

Náplň práce:

  • Řízení a koordinace činnosti pobočky
  • Organizace zaměstnanců v provozu
  • Zajištění bezproblémového chodu gastro
  • Inventury, objednávání zboží, zásobování
  • Evidence tržeb
  • Spolupráce na tvorbě marketingové strategie s cílem navýšit návštěvnost a obraty pobočky
  • Poskytování informací zákazníkům, kontrola dodržování předpisů, procedur a kvality poskytovaných služeb
  • Řešení případných stížností a reklamací

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (maturita/výuční list – specializace na obchod nebo gastro vítána)
  • Praxe s vedením lidí
  • Dobré analytické schopnosti a organizační dovednosti
  • Samostatnost, pečlivost, aktivní přístup, kreativita
  • Spolehlivost, přirozená autorita, přátelská a vyrovnaná osobnost
  • Schopnost vést a motivovat tým zaměstnanců
  • Vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita
  • Dobrá znalost MS Office

Nabízíme:

  • Měsíční mzdu ve výši 25 000 Kč
  • Dohodu o pracovní činnosti, výhledově HPP
  • Příjemné pracovní prostředí, vybavenou kancelář
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Zaměstnanecké slevy

UGO

Vedoucí provozovny

Rádi řídíte kolegy a jste fanouškem čerstvých šťáv a salátů?
Organizujete sebe i ostatní a máte přirozenou autoritu?

Právě rozšiřujeme náš tým UGOFANDŮ pro olomoucké provozovny, na pozici:

CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

  • AKTIVNÍ ŘÍZENÍ A ORGANIZACE SMĚNY,
  • PODÍLENÍ SE NA VEDENÍ FRESHBARU
  • PŘIPRAVOVAT A PRODÁVAT UGO PRODUKTY –
    ŠŤÁVY, POLÉVKY, SALÁTY
  • SERVIS ZÁKAZNÍKŮM
  • KONTROLA KVALITY VYDANÝCH POKRMŮ

CO SE U UGO CENÍ?

  • FLEXIBILITA A SAMOSTATNOST
  • CHUŤ SE UČIT A PRACOVAT V TÝMU
  • KOMUNIKATIVNOST A PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ
  • AKTIVNÍ ZÁKAZNICKÝ PŘÍSTUP
  • VZTAH KE ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU
  • ZVLÁDÁNÍ STRESOVÝCH SITUACÍ

CO VÁM UGO NABÍZÍ?

  • FÉROVÉ OHODNOCENÍ
  • BENEFITY (ZAMĚSTNANECKÁ SLEVA AŽ DO VÝŠE 50%)
  • PŘÍLEŽITOST NAUČIT SE NĚCO NOVÉHO
  • MLADÝ KOLEKTIV
  • KARIÉRNÍ POSTUP

LOKALITA: OLOMOUC OLYMPIA
KONTAKT A ZASÍLÁNÍ ŽIVOTOPISŮ: fb.olympia.olomouc@ugo.cz

Rychlý kontakt