Nabídka práce

ADAM

ADAM hledá asistentky prodeje a vedoucí prodejny

Do prodejny ADAM hledáme asistentky prodeje a vedoucí prodejny!

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

- poskytování informací o zboží a pomoc při výběru zboží

- komunikace se zákazníkem a aktivní péče o zákazníka

- aranžování zboží na prodejně

- udržování standardů prodejny

- obsluhování hotovostních a bezhotovostních plateb

- evidence a řešení objednávek

- pracovní doba 12hod/ krátky a dlouhý týden

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:

17.500,- Kč brutto + obratové prémie ve výši 2 % z Vámi dosažené tržby

Vedoucí prodejny má k základní složce platu příplatek ve výši 1.700,- Kč.

Zaměstnanecké výhody, benefity:

- obratové prémie

- stravenky 100,- Kč/den

- příplatky za soboty a neděle

- stabilní zaměstnání

- propracovaný systém zaškolení

- zaměstnanecké slevy

- odborné školení - trénink prodejních dovedností

Osobnostní předpoklady a dovednosti:
- loajálnost, flexibilita, odpovědnost
- příjemné vystupování
- schopnost a ochota učit se novým věcem

Informace o výběrovém řízení:

Žádosti se svým životopisem zasílejte na e-mailovou adresu: krnacova@adamsk.eu

Do předmětu zprávy, prosím, uveďte místo výkonu práce.

Všem uchazečům děkujeme za projevený zájem. Uchazeče, kteří splňují naše požadavky, budeme obratem kontaktovat.

Nabíječka pro elektromobily - OC Olympia Olomouc

Nabíječka pro elektromobily

​Nabíječka pro elektromobily ZDARMA.

Takko - OC Olympia Olomouc

Takko

Do obchodu
Pepco - OC Olympia Olomouc

Pepco

Do obchodu

Víte, že...

k nám do Olympie několikrát denně jezdí autobus, který je zdarma?