Zimní výprodej v Manufaktuře

Již proběhla

Zimní výprodej

Zpříjemněte si nevlídná rána a dlouhé zimní večery s kosmetikou a doplňky Manufaktura. Příjemný rituál domácích lázní se zapálenou svíčkou, vonnou lázní, horkou sprchou, masáží, šálkem čaje či jiným hýčkáním Vás zahřeje, nabije pozitivní energií a dodá sílu do sychravých dnů. Vybrané produkty pro malé domácí lázně Vám po celý leden přinášíme se zimními slevami. Slevy platí v prodejnách Manufaktura do 31.1.2019 nebo do vyčerpání zásob.

Incredible winter sales

Take advantage of incredible Manufaktura winter discounts in January and buy products for your small home spa. A pleasant rite of home spa accompanied by a lit candle, scented bath, refreshing shower, massage, a cup of tea or another way of pampering yourself helps forget daily problems, reach physical and mental relief and  simply relax for a while. Winter discounts are applied on selected products until 31 January 2019. They are valid in Manufaktura store until stocks run out.

Zimní výprodej v Manufaktuře

Autobusy

Do Olympie
1h 30min
Náměstí Hrdinů
12:15 ,  13:40
Z Olympie
15 minut
Olympie
11:00 ,  14:20
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

v Olympii najdete i směnárnu?