Zimní slevy

Manufaktura

26.12. - 31.1.

Již proběhla


Zimní slevy

Vánoce utekly jako voda a všechny dárečky už byly rozbaleny, ale nesmutněte. Zpříjemněte si mrazivé lednové dny poctivou českou kosmetikou Manufaktura inspirovanou přírodou. Proměňte svou koupelnu v malé domácí lázně a užijte si hřejivou relaxaci za skvělé ceny. Nechte se obejmout hřejivě jiskřivou brusinkou, pečujte o svou pleť produkty s obsahem omlazující růže a nezapomeňte s pečující kosmetikou ani na své muže. 26. prosince odstartovaly v Manufaktuře zimní slevy. Pořiďte vybrané produkty výhodněji až do 31. ledna 2020. Tak neváhejte a udělejte si radost voňavou kosmetikou za bezva ceny!

Winter sales

Christmas passed in no time and all gifts are unwrapped, but don´t be sad. Make frosty January days more pleasant with true Czech cosmetics inspired by nature. Turn your bathroom into small home spa and enjoy warm relaxation at great prices. Let warm sparkling cranberry hug you, take care of your skin by means of products containing rejuvenating rose and do not forget your men with high quality cosmetics. Winter discounts got started in Manufaktura on December 26, 2019. Get selected products at bargain price until January 31, 2020. So, do not hesitate and bring yourself some pleasure in the form of scented cosmetics at amazing prices.

Zimní slevy

Autobusy

Do Olympie
6h 42min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
7h 17min
Olympie
8:10 ,  10:00
Do Olympie
nejbližší spoj za 6h 42min
první zastávka Náměstí Hrdinů
odjezd 7:35 ,  8:45
Z Olympie
nejbližší spoj za 7h 17min
první zastávka Olympie
odjezd 8:10 ,  10:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

v Olympii máme otevřeno denně od 9 do 21 hodin?