Z Pálavy do termálů za relaxací a poznáním

Již proběhla

Program: 

1.den: Odjezd v ranních hodinách  přejezd do Zaječí – zastávka  ve Vinařství U Kapličky – výšlap na rozhlednu Dalibor . Poté přesun  na Pálavu  –  možnost výšlapu na gotickou zříceninu Dívčí hrady (Děvičky) , návštěvu Archeoparku v Pavlově + procházka Pavlovem se zastavením ve vinotékách – degustace vín. V podvečer přesun do Hustopečí. Návštěva osvědčeného vinného sklípku s degustací a konzumací:  

řízená degustace, neomezená konzumace vína, chuťovka se škvarkovou pomazánkou, večeře – specialita – vepřová krkovička na víně, zoby k vínu – sýr a nakrájený klobás, nealko, domácí štrúdl, smažené řízečky na mísách, okurek, chléb

2.den: po snídani –  přejezd do  Györu  – města řek, barokních památek ,léčivých a termálních vod -  prohlídka města, relaxace v osvědčených termálních a zážitkových lázních RábaQuelle 

ubytování v hotelu v Györ ***

3.den:snídaně, přejezd do města Šoproň přezdívaného maďarský Krumlov – prohlídka jednoho z nejromantičtějších měst v blízkosti Neziderského jezera. Přejezd do Rakouska – do města Eisendstat – hlavní město oblasti Burgenland. Možnost návštěvy významných památek jako je zámek Esterházy, Haydnův dům. Krátká zastávka u Neziderského jezera – odjezd zpět do ČR. 

Cena: 3590 Kč 

V ceně: doprava, služby průvodce, 2x  ubytování hotel ***, 2 x snídaně, konzumace ve vinném sklípku

Příplatky: lázně Györ 2900 HUF, zámek Esterházy 9/7 Euro

Z Pálavy do termálů za relaxací a poznáním

Autobusy

Do Olympie
1h 26min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
2h 1min
Olympie
8:10 ,  10:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

v Olympii máme otevřeno denně od 9 do 21 hodin?