XX. Hanácké okruh - 4. stanoviště Centrum Olympia Olomouc

Již proběhla

​Jubilejní XX. Hanácké okruh, soutěž historických automobilů a motocyklů vyrobených do r. 1939. 
Celkem diváci uvidí 115 historických vozidel: 91 automobilů a 23 motocyklů. Není bez zajímavosti, že drtivá většina, konkrétně 97 vozidel, byla vyrobena v meziválečném Československu. Tímto je Hanácký okruh výjimečným veteránským setkáním. 

Po výstavě v Rudolfově aleji se vozidla vydají na soutěžní jízdu. Startovat se bude od 10:30 hod. do cca 12:00 hod., na posádky postupně čeká plnění různých zábavně vědomostních úkolů v pěti průjezdních kontrolách. Trasa zavede všech 115 vozidel do Tovačova. V dopolední etapě jsou dvě kontroly, první v Hněvotíně a druhá v Dubu nad Moravou. V Tovačově jsou automobily a motocykly očekávány po 12:00 hod. a start prvního vozidla do odpolední etapy je naplánován na 14:15 hod. Na zpáteční cestě se pak bude zastavovat v Brodku u Přerova, ​u nákupního centra Olympia Olomouc, a nakonec se zastavíme ještě ve Velké Bystřici. Slavnostní cíl bude na Horním náměstí v Olomouci, kde jsou posádky po ujetí necelých devadesáti kilometrů očekávány po 16:00 hod. a poslední by měla přijet kolem 17:30 hod.

Autobusy

Do Olympie
2h 23min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
2h 58min
Olympie
8:10 ,  10:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

architektura Olympie odráží tradici a historii Olomouce?