Výstava monster

22.9. - 13.10.

Již proběhla

Něco takového jste ještě neviděli!


Od 22. 9. 2018 můžete v Olympii Olomouc navštívit výstavu "monster". Kromě toho, že Vás jistě zaujmou svou velikostí, zkušené oko milovníků aut pozná, že všechny exponáty jsou vyrobeny z náhradních dílů pro automobily! 

Pro filmové nadšence jsme si navíc připravili i malý kvíz, který je k vyzvednutí na infostánku a po správném vyplnění a odevzdání můžete soutěžit o dárkové poukazy k nákupu od našich nájemců.

Tak na nic nečekejte a přijeďte se vyfotit například s Terminátorem, Jackem Sparrowem nebo třeba Vetřelcem, výstava je k vidění až do 13. 10. 2018!​

Autobusy

Do Olympie
2h 2min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
2h 37min
Olympie
8:10 ,  10:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

nákupní centrum Olympia Olomouc se v roce 2004 umístila na 2. místě v soutěži Nejlepší z realit v kategorii Obchodní centra?