Vynálezy a objevy, co změnily svět

9.6. - 30.6.

Již proběhla

​Jaký byl život našich dávných předků? Jaké vymoženosti tehdejší doby upadly v zapomnění a byly znovu objeveny moderní dobou? Které z nich přetrvaly a využíváme je dodnes?

Věděli jste, že už před dvěma tisíciletími byl sestrojen první počítatč, objeven princip parního stroje, nebo dokonce využívány znalosti moderní nanotechnologie? Odpovědědi najdete na putovní výstavě Vynálezy a objevy, co změnily svět, kterou můžete navštívit od 9. do 30. 6. 2018 v Centru Olympia Olomouc.

Vraťte se s námi zpět v čase o desítky, stovky a tisíce let a poznejte nejzajímavější vynálezy a objevy všech dob! Provedeme Vás expozicemi, kterým dominují nadrozměrné mpdely s celou řadou zajímavých prvků, doplněné interaktnivními exponáty a informačními panely. Najdete zde také moderní dotykové obrazovky a zábavné multimediální aplikace.

Autobusy

Do Olympie
11h 2min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
52 minut
Olympie
21:25 ,  12:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

nákupní plocha olomoucké Olympie je 32 000 metrů2?