Výhodné nákupy s předstihem

Již proběhla


Výhodné nákupy s předstihem v Manufaktuře

Vyhněte se letos nákupnímu šílenství na poslední chvíli. Pořiďte krásné a originální dárky v podobě kosmetických balíčků s předstihem. Zastavte se v prodejnách Manufaktura a nakupte během celého listopadu výhodně. Potěší Vás slevy až 15 %. Díky krásnému a originálnímu balení budou balíčky pod stromečkem vypadat přímo skvěle a vy budete mít vyřešeny milé dárky, které zaručené potěší. Ženám udělá radost sametově voňavá brusinka, muže překvapí originální pivní kosmetika, slečny rozveselí úžasná meruňka a babičkám a dědečkům vykouzlíte úsměv na tváři nostalgickou vůní levandule nebo meduňky.  Těšíme se na Vás v prodejnách Manufaktura, kde Vám rádi poradíme s výběrem.

Advantageous Purchases in Manufaktura Well in Advance

Avoid this year´s shopping hysteria at the last moment. Get wonderful and original gifts in the form of cosmetic packages well in advance. Drop by in Manufaktura shops and do the shopping more favourably during the whole November. Discounts 15% off will delight you. Thanks to beautiful and original design the gifts will look amazing under the Christmas tree and you will give gifts that will definitely make pleasure to their recipients. Women will appreciate velvety sweet-smelling cranberry cosmetics, men will be surprised by original beer cosmetics, amazing apricot cosmetics will cheer up young ladies and nostalgic fragrance of lavender or sweet-balm will bring a smile to grandmas´ and grandpas´ faces. We are looking forward to you in Manufaktura shops where we will be happy to give you advice.

Výhodné nákupy s předstihem

Autobusy

Do Olympie
10h 32min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
22 minut
Olympie
21:25 ,  12:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

vnitřní prostory nákupního centra Olympia se nesou v duchu světla a slunce?