Již proběhla

Program:

Ráno přejezd přes malebné Beskydy ke slovenským hranicím. Zde navštívíme zcela unikátní a nový svět pro všechny milovníky tepla, sluníčka, pohody, relaxace a odpočinku - Tropicland. Jedná se o místo, kde slunce svítí každý den. Jedinečnou atmosféru tropu s modrou oblohou a dokonalou nejmodernější projekcí pláže s pohledem na šumějící moře, doplňuje jezírko s tyrkysovou vodou a vodopádem na skalním útesu a spoustou tropické zeleně a teplého karibského písku. V této atmosféře si ve zdejším stylovém Aruba baru vychutnáte svůj oblíbený drink. V oáze nabité exotikou se můžete najíst v hospůdce do které přejdete rovnou z pláže. Čekají tam Vás speciality na grilu a jiné dobroty. Odtud v teple, budete moci sledovat venkovní přírodní jezírko, ve kterém se odvážní jedinci mohou svlažit. Máte-li dost lenošení na pláži, můžete se ponořit do vyhřátých termálních kádí v přilehlém Thermal parku, který je skryt v nádherné zahradě, a díky obsluze si v gejzíru bublinek dopřát drink z naší bohaté nabídky. Unavené svaly i mysl Vám pomůže dostat zpět do kondice náš mezinárodní tým masérů, u kterých si z nabídky thajských i tradičních masáží vybere každý. Zatímco na beskydské kopce bude padat večerní chlad, karibská pláž začne tepat nočním životem. Vstup do Tropiclandu i Thermal Parku je z bezpečnostních důvodů a jiných důvodů povolen osobám starším 15 let. Celodenní pobyt v Tropiclandu. Odjezd kolem 17.00 zpět.

Termíny: 13.04.2019

               02.11.2019

Cena: 550 Kč

V ceně: doprava, průvodce

Příplatky: celodenní vstup do Tropicland a Thermal Park 650 Kč

Tropicland

Autobusy

Do Olympie
12h 59min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
34 minut
Olympie
19:10 ,  20:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

nákupní plocha olomoucké Olympie je 32 000 metrů2?