Tipy na dárky ke Dni matek

Manufaktura

9.5. - 12.5.

Již proběhla


Tipy na dárky ke Dni matek

Svátek matek - den, kdy si každá maminka zaslouží milý dáreček. Potěšte i tu svou a darujte jí něžné a voňavé produkty od české značky Manufaktura.
Vytvořte jí balíček z nové jarní limitované edice Rebarbora a divoká třešeň nebo vyberte některý z mimořádně pečujících produktů z řady sedmikráska. Na prodejně Vám je rádi zabalí a opatří originální visačkou ,,Mamince,,. Těmito dokonalými balíčky darujete krásu, jemnou péči a příjemný čas pro relaxaci strávený ve společnosti blahodárné kosmetiky. Vykouzlete úsměv na tváři i Vaší mamince.

Gift Tips for Mother´s Day

Mother´s Day – a day when every mum deserves a nice gift. Delight your mum as well and give her tender and scented products from the Czech brand of Manufaktura.
Create her a gift package from new spring Rhubarb & Wild Cherry limited edition or choose any of the exceptionally caring products from Daisy collection. We will be happy to wrap them in our Manufaktura shops and supply them with an original tag “To Mum” free of charge. Giving these perfect gifts means giving beauty, gentle care and pleasant time intended for relaxation in the company of beneficial cosmetics. Conjure up a smile on your mum´s face too.

Tipy na dárky ke Dni matek

Autobusy

Do Olympie
1h 20min
Náměstí Hrdinů
12:15 ,  13:40
Z Olympie
5 minut
Olympie
11:00 ,  14:20
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

k nám do Olympie několikrát denně jezdí autobus, který je zdarma?