Sleva 30–70 % na všechny dioptrické obruby nebo sluneční brýle


Sleva 30–70 % na všechny dioptrické obruby nebo sluneční brýle

+ 20 % sleva na nové modely roku 2018!

Rádi byste si v novém roce pořídili i nové dioptrické brýle, nebo sluneční brýle? Přijďte do poboček FOKUS optik a vyberte si z široké nabídky nejen značkových brýlí!

Právě teď na vás čekají slevy ve výši 30–70 % na všechny dioptrické obruby v kompletní brýlové zakázce, nebo sluneční brýle + exkluzivní 20% sleva na všechny nové modely pro rok 2018! Slevy platí pro všechny modely slunečních brýlí nebo dioptrických obrub!

Sleva na dioptrické obruby platí při zakoupení kompletní brýlové zakázky (dioptrická skla a dioptrické brýle). Sleva platí ve všech pobočkách FOKUS optik, kromě FASHION ARENA OUTLET CENTER – Štěrboholy, Praha. Slevy se nesčítají (kromě slevové poukázky 100 Kč nebo 200 Kč z FOKUS optik klubu). Akce platí od 27. 12. 2017 do ODVOLÁNÍ.

Sleva 30–70 % na všechny dioptrické obruby nebo sluneční brýle

Autobusy

Do Olympie
8h 22min
Náměstí Hrdinů
7:00 ,  8:40
Z Olympie
9h 7min
Olympie
7:45 ,  9:20
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

nákupní plocha olomoucké Olympie je 32 000 metrů2?