SKOTSKO - za tajemstvím jezera Loch Ness

Již proběhla

1. den: 

Odjezd v časných ranních hodinách přes Německo do Belgie, večer ubytování, nocleh. 

 

2. den: 

Časně ráno trajekt do DOVERU - bílé útesy, dopoledne návštěva univerzitního města CAMBRIDGE - prohlídka historického centra města, odpoledne přejezd do hlavního města hrabství Yorkshire s unikátní katedrálou a historickým centrem YORKU - prohlídka, večer ubytování, nocleh. 

 

3. den: 

Dopoledne panoramatická cesta podél pobřeží a zálivem ROBINA HOODA (krásné scenérie anglického pobřeží a přístavu s HRADEM WHITBY - zrod legendy o hraběti Draculovi - místo pobytu J. Cooka), pozdě odpoledne přejezd do Skotska, ubytování v oblasti města STIRLING, večeře, nocleh. 

 

4. den: 

Po snídani dopoledne návštěva hradu GLAMIS CASTLE, kde se odehrává Shakespearův Macbeth, a kde trávila dětství matka královny Alžběty, kolem poledne pokračování v cestě po pobřeží k troskám hradu DUNNOTAR, odpoledne návštěva starodávného přístavního městečka a mekky golfu ST. ANDREWS s ruinami starého opatství, volno, večer návštěva královského města STIRLING s hradem Stewartovců, návrat na ubytování, večeře, nocleh. 

 

5. den: 

Po snídani odjezd oblastí nejvyššího pohoří Skotska Grampian, zastávka v PITLOCHRY - BLAIR CASTLE, návštěva palírny skotské whisky, pokračování v cestě kolem hradu vévody z Athollu - k jezeru LOCH NESS, panoramatickou cestou pojedeme z INVERNESS přes Drumnadrochit se zříceninami hradu URQUHART, dále přes Fort Augustus do FORT WILLIAM, večer cesta oblastí pod nejvyšší horu Skotska - Ben Nevis, návrat na ubytování, večeře, nocleh. 

 

6. den: 

EDINBURGH - snídaně, dopoledne návštěva hlavního města Skotska a jednoho z nejkrásněji položených měst - Edinburghu, prohlídka centra s hradem, palácem Holyrood, Královskou mílí, volno, možnost prohlídky královské jachty Brittania, k večeru přejezd na ubytování v severní Anglii, nocleh. 

 

7. den: 

LONDÝN - dopoledne přejezd do Londýna - prohlídka centra města (Westminster Abbey, Trafalgar Square, Národní galerie, Buckinghamský palác, Parlament, Big Ben), volno, odpoledne přejezd lodí po Temži k Toweru - volno, možnost prohlídky hradu Tower, Tower Bridge nebo katedrály Sv. Pavla, večer odjezd lodí do Greenwich - zastávka u královské observatoře, pozdě večer odjezd do Doveru, trajekt do Francie, přejezd Belgií do Německa (noční přejezd).

 

8. den: 

Příjezd do nástupních míst v pozdních odpoledních - večerních hodinách. 

 

Termín:

12.8.2019 - 19.8.2019

Strava: polopenze

Cena: 13.576,- / za osobu

Cena zahrnuje: 

dopravu klimatizovaným autobusem s WC, 6x ubytování dle programu (3x hotel, 3x v soukromí ve Skotsku), 3x polopenze (snídaně + večeře) ve Skotsku, trajekty, průvodcovské služby

Platí se na místě: pobytové taxy

SKOTSKO -  za tajemstvím jezera Loch Ness

Autobusy

Do Olympie
12h 39min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
14 minut
Olympie
19:10 ,  20:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

obchodní centrum Olympia Olomouc bylo otevřeno v srpnu 2004?