Šifrou žije Olympie

Již proběhlaŠifrou žije Olympie

Soutěžte s námi ve hře Šifrou žije Olympie a vyhrávejte. Od pondělí 15. 1. 2018 až do odvolání budeme denně rozdávat poukázky v celkové hodnotě 10.000 Kč, a to už stojí za návštěvu!

JAK HRÁT?

Pokud vás kdekoliv v prostorách Centra Olympia Olomouc osloví Strážci šifry a vy na vyzvání řeknete výherní heslo “Bezva nákup v Olympii” a zároveň u sebe budete mít platnou účtenku z některého z obchodů z Centra Olympia Olomouc, získáte poukázku v hodnotě 1.000 Kč. Denně může být navíc vyplacen atraktivní JACKPOT! Podívejte se na video z předchozího ročníku soutěže, pro lepší zvuk si zapněte titulky a nasajte výherní atmosféru.Úplnou fotogalerii výherců předchozího ročníku soutěže najdete zde: bit.ly/2yZjw6d. A všechna videa z jednotlivých herních dnů jsou na našem facebooku nebo na youtube kanálu. ​Úplné znění pravidel.

Autobusy

Do Olympie
10 minut
Náměstí Hrdinů
8:45 ,  11:10
Z Olympie
45 minut
Olympie
9:20 ,  10:10
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

vnitřní prostory nákupního centra Olympia se nesou v duchu světla a slunce?