Pro skutečné chvíle spolu

Manufaktura

1.2. - 14.2.

Již proběhla


PRO SKUTEČNÉ CHVÍLE SPOLU

V záplavě starostí, každodenních povinností, stresu a únavy někdy přehlížíme to nejdůležitější - být skutečně spolu. Říká se, že to nejvzácnější co můžeme svým blízkým věnovat je náš čas a pozornost. Blíží se svátek všech zamilovaných, který je ideální příležitostí k tomu obrátit pozornost k druhému a uskutečnit to, na co můžeme v běžných dnech lehce pozapomínat. Věnujte společný zážitek prostřednictvím pečujících voňavých produktů Manufaktura a užijte si dokonalé romantické chvilky ve dvou. Co třeba společná relaxační koupel, něžná masáž zad nebo uvolňující masáž nohou? Když za sebe necháte promluvit činy, slova budou zbytečná.

Manufaktura představuje 1. února výjimečné novinky inspirované staletími ověřenými příznivými účinky růže. Exkluzivní masážní olej a omlazující pleťový olej jsou na Valentýna jako dělané. Báječné novinky a mnoho dalších produktů pro chvilky ve dvou najdete v prodejně Manufaktura. Od 1. 2. do 14. 2. 2020 zde navíc k nákupu růžové kosmetiky získáte krásné valentýnské přání zdarma. Napište, co máte na srdci a věnujte ten nejkrásnější vzkaz z lásky.

FOR REAL MOMENTS TOGETHER

In the floods of trouble, daily duties, stress and tiredness we tend to overlook the most important things – to be really together. People say that the most precious what we can give to our nearest and dearest as a gift is our time and attention. The day of all those who are in love is approaching and this is an ideal opportunity to turn our attention to our beloved ones and to carry out what we easily forget during common days. Give a shared experience as a gift by means of our scented Manufaktura products and enjoy perfect romantic moments as a couple. How about shared relaxing bath, tender massage, or relaxing foot massage? Let your actions speak louder than your words.

On 1st February Manufaktura launches exceptional news inspired by hundreds of years tried and tested beneficial effects of rose. Exclusive massage oil and rejuvenating face oil are simply perfect for Valentine´s day. Amazing news and many more other products intended for the moments spent as a couple are available in Manufaktura shops. You get a lovely Valentine´s card free of charge when you buy Rose Cosmetics between February 1 and February 14, 2020. Write there what you carry in your heart and give the most beautiful message of love.

Pro skutečné chvíle spolu

Autobusy

Do Olympie
39 minut
Náměstí Hrdinů
14:30 ,  15:20
Z Olympie
4 minut
Olympie
13:55 ,  9:20
Do Olympie
nejbližší spoj za 39 minut
první zastávka Náměstí Hrdinů
odjezd 14:30 ,  15:20
Z Olympie
nejbližší spoj za 4 minut
první zastávka Olympie
odjezd 13:55 ,  9:20
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

nákupní plocha olomoucké Olympie je 32 000 metrů2?