Pleťový booster Manufaktura

Již proběhla


Pleťový booster Manufaktura

Od 1. května pro Vás Manufaktura připravila další krásné jarní novinky, které rozšíří oblíbenou řadu sedmikráska. Jednou z novinek je i unikátní pleťový booster.
Reprezentant anti-agingových moderních kosmetických trendů a současný hit v péči o pleť. Unikátní pomocník, který je doslova nabitý vysokým obsahem přírodních aktivních látek pro omlazení pleti. Jeho výjimečné vlastnosti potvrdila i provedená klinická studie a nyní můžete jeho skvělé účinky vyzkoušet i Vy, přímo na vlastní kůži.
Ačkoliv se jedná o velmi lehké sérum bez parfemace, jeho síla spočívá v silné koncentraci velmi účinných ingrediencí (93,9 % je přírodního původu). Dlouhodobě redukuje vrásky, poskytuje pleti okamžitý lifting a zvyšuje její pružnost, obnovuje ochranné vrstvy pokožky a výrazně přispívá její dlouhodobé hydrataci.
Tak se stavte a přesvědčte se na vlastní kůži. K dispozici jsou samozřejmě testery a vzorky na vyzkoušení.  Těšíme se na Vás!

Face Booster

Since May 1 Manufaktura has prepared further beautiful spring news spreading the popular Daisy cosmetic range. One of them is our unique face booster.
A representative of modern anti-aging cosmetic trends and the latest skincare blockbuster. It is a unique companion which is literally charged with a high content of natural active substances for skin rejuvenation. Its extraordinary qualities are proved by a clinical study and you can try these amazing effects directly on your own skin too.
Even though it is very light fragrance-free serum, its power consists in strong concentration of very effective ingredients (93.9% of them has natural origin). Face booster reduces wrinkles in the long term, it provides skin with immediate lifting effect, increases its elasticity, restores protective skin layers and hydrates the skin in the long term.
So, drop by and try it on your own skin. Testers and samples are available for you. We are looking forward to meet you!

Pleťový booster Manufaktura

Autobusy

Do Olympie
9h 33min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
10h 8min
Olympie
8:10 ,  10:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

nákupní plocha olomoucké Olympie je 32 000 metrů2?