Oslavte Silvestr v exotice

Cestovní agentura Palma

20.11. - 27.11.

Již proběhla

 

Vyměňte nejistý sníh za bílý písek pláží, sváteční cukroví za exotické ovoce, koledy za domorodé popěvky a vánoční jedli za vysokou palmu. Vyberte si exotický zájezd a zažijte poklidné svátky a Silvestr beze spěchu a nervozity, uprostřed panensky krásné přírody.

Navíc svým blízkým přivezete netradiční suvenýry a dárky, na které v našich luzích a hájích jen stěží narazíte. A spolu s nimi si přivezete i nádherné vzpomínky a originální fotky do vašeho cestovatelského alba.

Jakmile jednou zkusíte strávit Silvestr v zahraničí, určitě vás to „chytne“. Každý z nás chce objevovat a zažívat něco nového a výběr dovolené v cizině je tak trochu výzvou, která je zároveň obestřena tajemstvími.

Další dobré rady a kopmletní nabídku Vám nabídneme u nás v CA Palma

 

Těší se na Vás holky z Palmy :-)

 

Oslavte Silvestr v exotice

Autobusy

Do Olympie
12h 23min
Náměstí Hrdinů
7:00 ,  8:40
Z Olympie
33 minut
Olympie
19:10 ,  20:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

v Olympii máme otevřeno denně od 9 do 21 hodin?