Nedělníčky plné květů

Již proběhlaNedělníčky plné květů a oslav! 

Nakupování může být zábava i pro vaše děti. Nedělníčky opičky Olinky jsou tu pro ně i v květnu a jsou plné květů! Bude se slavit Den maminek a přijde i Majda z Kouzelné školky.

Kvítkování v Nedělníčku: 6. května 2018

První májová neděle bude plná květů! Zahrajeme si hru na poznávání kytiček, čeká nás výroba kopretiny, malování na obličej a Tanečky květinové víly v podání Divadla Niky Lárové. Hlavní program začíná v 15 hodin.

Kouzlíme s květinkami a slavíme Den maminek: 13. května 2018

Děti společně s Olinkou vyrobí kytičku pro maminku a kouzelník Martin se postará o show plnou květinových kouzel. Bonusem je kouzlení s barevnými šátečky a malování na obličej. Hlavní program začíná v 15 hodin.

Hraní mezi májovými stromy: 20. května 2018

Neděle 20. května bude ve znamení stromů, hlavně těch ovocných. Zahrajeme si hru, ve které si povíme, které stromy právě kvetou a budeme malovat ovocný strom. Divadlo Kejkle nám navíc zahraje Pohádku o jablůňce. Hlavní program začíná v 15 hodin,

Dětský den s Majdou z Kouzelné školky: 27. května 2018

Přijďte s námi oslavit dětský den ve velkém stylu. Celým dnem provede Honza Hlavsa z Cirkus LeVitare, který bude svůj mluvený projev prokládat školkou žonglérství a čeká nás dokonce i taneční workshop! Těšit se můžete také na plno soutěží.

V prostorách Olinčiných Nedělníčků bude od 11:00 do 18:00 probíhat hlídaní s dílničkou a úkoly pro malé děti včetně malování na obličej a show Mistra balónkáře – a pozor! Pro děti máme k dispozici neomezený počet balónků.

Od 14:00 hod. do 15:00 hod. nás čeká koncertní představení Štístko a Poupěnka a v 15:30 dojde na vrchol programu - navštíví nás MAJDA z Kouzelné školky.Autobusy

Do Olympie
10h 39min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
29 minut
Olympie
21:25 ,  12:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

nákupní plocha olomoucké Olympie je 32 000 metrů2?