Nová dětská edice kosmetiky Manufaktura

Již proběhlaManufaktura představuje novou kosmetickou řadu pro naše nejmenší

Dětská kosmetika Baby Friendly byla vyvinuta s maximálním ohledem k nejjemnější a nejcitlivější pokožce dětí. Všechny produkty se pyšní výjimečně šetrným složením pro ohleduplnou péči od hlavy až k patě. Mimořádně jemné receptury bez obsahu sulfátů, parabenů, ropných olejů a alergenních parfémů jsou obohaceny o poctivé rostlinné oleje a účinný ovesný výtažek s obsahem cenného beta-glukanu. Baby kosmetika je dermatologicky testována a je vhodná i pro novorozence a děti s obzvláště citlivou pokožkou. Design řady je doprovázen veselými obrázky zvířátek, s nimiž si užijete spoustu legrace.  Do konce března získáte k nákupu dvou libovolných dětských produktů veselé pexeso zdarma.

Manufaktura is launching a new cosmetic range for our little ones

Children´s Baby Friendly Cosmetics were developed with maximum respect for the most delicate and the most sensitive skin of children. All products take pride in exceptional formula focused on gentle care from head to toe. Exceptionally fine formulae containing no sulphates, parabenes, petroleum oils and allergic perfumes are enriched in true vegetable oils and efficient oat extract with precious beta-glucan. Baby Cosmetics are dermatologically tested and suitable for newborns and children with particularly sensitive skin. Design of the range is accompanied with cheerful pictures of animals, which you will have lots of fun with. If you buy two children´s cosmetic products of your own choice, you get cheerful matching pairs game free of charge by the end of March.

Nová dětská edice kosmetiky Manufaktura

Autobusy

Do Olympie
7h 56min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
8h 31min
Olympie
8:10 ,  10:00
Do Olympie
nejbližší spoj za 7h 56min
první zastávka Náměstí Hrdinů
odjezd 7:35 ,  8:45
Z Olympie
nejbližší spoj za 8h 31min
první zastávka Olympie
odjezd 8:10 ,  10:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

architektura s větrným mlýnem a sýpkou má připomínat venkovskou usedlost?