Mosonmagyorovar - Mošoň

Již proběhla

Program:

Odjezd z Litovel, Olomouce, Prostějova v časných ranních hodinách. Zájezd je určen především pro zájemce o celodenní koupání v termálních lázních. Návrat do nástupních míst v pozdních večerních hodinách. Nově zrekonstruované termální lázně jen pár kilometrů od slovensko-maďarské hranice. Zdejší lázně se řadí do skupiny jódových vod. Tato voda má výborné léčivé účinky a patří v Evropě k těm nejúčinnějším. Doporučuje se pro rehabilitaci po úrazech, při degenerativních onemocněních pohybového ústrojí, kloubů, revmatizmu, při svalových onemocnění, při chronických gynekologických zánětech. Termální bazén, zážitkové bazény, dětský bazén, plavecký bazén. Termální voda je bohatá na minerály, lze využít saunu, masáže, k dispozici je bohaté občerstvení přímo v areálu lázní za přijatelné ceny. Informace pro ty, kdo jedou poprvé: k běžným koupacím potřebám přibalte i ručník, osušky, župan, pantofle.

Termíny:

30.3.2019

26.10.2019

Cena: 710,- / za osobu

V ceně: doprava, průvodce

Příplatky: vstupy: 10/7 € 

Mosonmagyorovar - Mošoň

Autobusy

Do Olympie
15 minut
Náměstí Hrdinů
14:30 ,  15:20
Z Olympie
5 minut
Olympie
14:20 ,  14:45
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

nákupní plocha olomoucké Olympie je 32 000 metrů2?