MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ

Již proběhlaVážení návštěvníci Centra Olympia Olomouc,


na základě posledního usnesení vlády ČR se prodlužuje uzavření všech prodejen, s výjimkou hypermarketu Albert, lékárny Dr. Max, čerpací stanice AVIA, tabáku Valmont, Zvěrokruhu, Fokus optik, dm drogerie, Vinofolu, výdejny objednávek DATART, výdejny objednávek SportisimoOrionu, směnárny a květinářství Flamenga, až do 10. 5. 2020. ​S účinností od 17. 3. 2020 do odvolání dochází k přerušení provozu autobusové linky 61 a všech příměstských autobusů provozovaných Centrem.

Vstup do Centra je povolen pouze s ochranným prostředkem dýchacích cest (rouška, respirátor, šátek, šála a obdobná tkanina). S účinností od 24. 3. 2020 se v hypermarketu Albert povoluje v čase od 8:00 do 10:00 přítomnost pouze zákazníkům starším 65 let a držitelům ZTP/P průkazu starším 50 let a jejich nezbytného doprovodu. 

S ohledem na nařízení Bezpečnostní rady státu v souvislosti s rozšířením koronaviru v České republice bychom vás rádi informovali o podniknutých preventivních opatřeních. Systematicky monitorujeme situaci a jsme v úzkém kontaktu s Ministerstvem zdravotnictví ČR a Hygienickou stanicí. Naši zaměstnanci úklidu, ostrahy i údržby jsou nyní opakovaně informováni o doporučených postupech k prevenci a dodržování hygienických zásad.

Již na začátku března došlo ke zintezivnění dezinfikování exponovaných míst, jakými jsou kliky, stoly, židle, madla, atd. v Centru tak, aby vše bylo dezinfikováno v mnohem častějších intervalech. Stejně tak jako na toaletách, jsou i na výše uvedených místech používány virucidní dezinfekce.

V jídelní části jsou pro zákazníky nainstalovány 4 stojany (2x2) s pěnovou, virucidní dezinfekcí značky Tork na ruce.

Veškerých dezinfekčních přípravků jsou aktuálně dostatečné zásoby. Případná další opatření budou nastavena v návaznosti na aktuální situaci a nařízení vlády ČR.

Sledujte, prosím, náš web a facebookový profil, kde budeme zveřejňovat aktuální informace.

Děkujeme za pochopení a ohleduplnost v této krizové době.


Centrum Olympia Olomouc

Autobusy

Do Olympie
6h 24min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
6h 59min
Olympie
8:10 ,  10:00
Do Olympie
nejbližší spoj za 6h 24min
první zastávka Náměstí Hrdinů
odjezd 7:35 ,  8:45
Z Olympie
nejbližší spoj za 6h 59min
první zastávka Olympie
odjezd 8:10 ,  10:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

v Olympii máme otevřeno denně od 9 do 21 hodin?