Limitovaná edice Rebarbora a divoká třešeň

Již proběhla


Limitovaná edice Rebarbora a divoká třešeň

Přivítejte jaro s rebarborou! Od 1. března se Vám v prodejnách Manufaktura představí nová limitovaná edice Rebarbora & divoká třešeň. Všechny produkty vynikají výjimečnými hydratačními, zvláčňujícími a omlazujícími účinky a jiskřivou hořkosladkou vůní. Přijďte se seznámit s novinkami a výtečné spojení rebarbory a divoké třešně také ochutnat. Přímo na prodejnách máte možnost na vlastní chuťové buňky vyzkoušet i poctivý přírodní sirup, který skvěle chutná a dokážete z něj vykouzlit báječné osvěžující drinky. Navštivte prodejny Manufaktura a nechte se unášet na vlně jarní pohody…

Limited edition of Rhubarb & Wild Cherry

Welcome spring with rhubarb! We are launching a new limited edition of Rhubarb & Wild Cherry in our Manufaktura shops on March 1. All products are exceptional for their unique hydrating, emollient and rejuvenating effects and sparkling bitter-sweet fragrance. Come and see our new products and taste the exquisite connection of rhubarb and wild cherry. Directly in our shops you will have the opportunity to taste our true natural syrup which is not only delicious but you can conjure up exquisite refreshing beverages with it. Visit Manufaktura shops and let yourself drift on the wave of spring well-being.

Limitovaná edice Rebarbora a divoká třešeň

Autobusy

Do Olympie
6h 53min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
7h 28min
Olympie
8:10 ,  10:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

Olympia byla prvním nákupním centrem v olomouckém regionu?