LIMITOVANÁ EDICE Men & Sail

Již proběhla


LIMITOVANÁ EDICE Men & Sail

1. září připlula do Manufaktury nová pánská kosmetika. Inspiruje se dobrodružstvím na lodi, svěžím větrem a čistotou vody. Řada pro muže s originálním motivem plachetnice obsahuje unikátní přírodní komplex bylin, ideálních pro specifické potřeby pánské pokožky. Doprovází ji svěží vůně citrusů, podmanivé levandule a sametového cedrového dřeva. Sprchový gel a šampon 2 v 1 s kofeinem, Zklidňující balzám po holení s bylinami a kyselinou hyaluronovou, Bylinné mýdlo s mandlovým olejem a Osvěžující toaletní voda bude bavit nejen námořníky a kapitány, ale i všechny muže, kteří o dobrodružných cestách na vlnách třeba jen sní….

Men & Sail LIMITED EDITION

New men´s cosmetics reached Manufaktura on 1 September. Get inspired by adventure on boat, by fresh wind and clean water. The cosmetic range with the original motif of a sailboat contains natural complex of many herbs ideal for specific needs of men. It is accompanied by fragrance of fresh citrus, compelling lavender and velvet cedar wood. Shower Gel & Shampoo 2 in 1 with Caffeine, Calming After Shave Balm with Herbs and Hyaluronic Acid, Herbal Soap with Almond Oil and refreshing Eau de Toilette will delight not only sailors and captains but all men just dreaming about adventure on the waves …

LIMITOVANÁ EDICE Men & Sail

Autobusy

Do Olympie
12 minut
Náměstí Hrdinů
17:00 ,  10:15
Z Olympie
2 minut
Olympie
16:50 ,  17:15
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

k nám do Olympie několikrát denně jezdí autobus, který je zdarma?