LIMITOVANÁ EDICE Men & Sail

Již proběhla


LIMITOVANÁ EDICE Men & Sail

1. září připlula do Manufaktury nová pánská kosmetika. Inspiruje se dobrodružstvím na lodi, svěžím větrem a čistotou vody. Řada pro muže s originálním motivem plachetnice obsahuje unikátní přírodní komplex bylin, ideálních pro specifické potřeby pánské pokožky. Doprovází ji svěží vůně citrusů, podmanivé levandule a sametového cedrového dřeva. Sprchový gel a šampon 2 v 1 s kofeinem, Zklidňující balzám po holení s bylinami a kyselinou hyaluronovou, Bylinné mýdlo s mandlovým olejem a Osvěžující toaletní voda bude bavit nejen námořníky a kapitány, ale i všechny muže, kteří o dobrodružných cestách na vlnách třeba jen sní….

Men & Sail LIMITED EDITION

New men´s cosmetics reached Manufaktura on 1 September. Get inspired by adventure on boat, by fresh wind and clean water. The cosmetic range with the original motif of a sailboat contains natural complex of many herbs ideal for specific needs of men. It is accompanied by fragrance of fresh citrus, compelling lavender and velvet cedar wood. Shower Gel & Shampoo 2 in 1 with Caffeine, Calming After Shave Balm with Herbs and Hyaluronic Acid, Herbal Soap with Almond Oil and refreshing Eau de Toilette will delight not only sailors and captains but all men just dreaming about adventure on the waves …

LIMITOVANÁ EDICE Men & Sail

Autobusy

Do Olympie
5h 57min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
6h 32min
Olympie
8:10 ,  10:00
Do Olympie
nejbližší spoj za 5h 57min
první zastávka Náměstí Hrdinů
odjezd 7:35 ,  8:45
Z Olympie
nejbližší spoj za 6h 32min
první zastávka Olympie
odjezd 8:10 ,  10:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

v Olympii máme otevřeno denně od 9 do 21 hodin?