Letní (vý)hra

Manufaktura

16.8. - 31.8.

Již proběhlaHoď a vyhraj, aneb letní odměny s Manufakturou

Také rádi soutěžíte a hrajete?  Tak neváhejte a zúčastněte se letní výhry s českou značkou poctivé kosmetiky Manufaktura. Letní výhra probíhá v termínu od 16. 8. 2019 do 31. 8. 2019 ve SPA prodejnách Manufaktura v ČR a SR. Podmínkou zapojení do marketingové akce je uskutečnění jednorázového nákupu ve výši nad 599 Kč / 25 €. Poté získáváte jedinečnou možnost hodit kouzelnou kostkou a těšit se na Vaši výhodu. S Manufakturou vyhrává každý, takže s prázdnou neodejdete. Vzhůru do toho! Jaké číslo padne Vám?

Throw and Win, or Summer Bonuses with Manufaktura

Do you like competitions and participating in them? Well, then do not hesitate and take part in summer win of Manufaktura Czech brand producing true cosmetics. Summer win takes place from August 16, 2019 to August 31, 2019 in Manufaktura Original Home Spa shops in the Czech Republic and Slovakia. In order to take part in the marketing event, you have to make a minimum purchase of 599 CZK / 25 EUR. After that, you have the unique opportunity to roll our magic cube and enjoy your win. Everyone wins with Manufaktura, so you will not go without anything. Let´s roll! What number will come up? 

Letní (vý)hra

Autobusy

Do Olympie
26 minut
Náměstí Hrdinů
17:00 ,  10:15
Z Olympie
16 minut
Olympie
16:50 ,  17:15
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

v Olympii máme otevřeno denně od 9 do 21 hodin?