Lednové Fit horoskopy

Již proběhla

Stejně jako před rokem, i letos bude v Centru Olympia Olomouc první měsíc v novém roce patřit horoskopům pro váš zářný rok 2017.

Připravte se s námi na rok 2017

Po celý měsíc u nás bude zdarma k vidění výstava autorských horoskopů známé olomoucké astroložky Idy Myslikovjanové. Čeká vás kariérní postup? Je čas na změnu? Na co byste si měli dávat pozor? To se v pečlivě sestavených horoskopech dozvíte od 3. do 31. ledna.

Pokud vám to nebude stačit, budete se moci s paní Idou Myslikovjanovou poradit osobně. Stráví u nás tři soboty (viz termíny níže) a podle vašeho data a hodiny narození vám řekne horoskop na rok 2017 přímo na míru.

Buďte fit s Olympií Olomouc

Společně s astroložkou bude v naší Olympii k dispozici i fitness studio Contours, jehož trenérky vám poradí s těmi správnými cviky a provedou diagnostiku vaší tělesné kondice. Mimo jiné můžete zjistit, jaký je váš metabolický věk, nebo jaký máte poměr tuků a svalů v těle, to jsou ty správné informace pro vaši další motivaci. :-) Rozpohybujte se s námi!

Během tří lednových sobot u nás bude od 14 do 18 hodin probíhat program moderovaný Romanem Pachtou:

  • 14. ledna se na vás mimo výše zmíněných těší i fyzioterapeutka Jana Ullrichová z olomouckého studia Jemný dotek.
  • 21. ledna se můžete poradit se specialisty ze Světa zdraví, kteří vám pomohou s dosažením vašich cílů.
  • 28. ledna mezi nás zavítá známý a uznávaný odborník na výživu Petr Havlíček, kterého můžete znát z úspěšného pořadu Jste to, co jíte.

Přijďte v lednu do Centra Olympia Olomouc a nastartujte s námi fit rok 2017!

Autobusy

Do Olympie
2h 4min
Náměstí Hrdinů
7:00 ,  8:40
Z Olympie
2h 49min
Olympie
7:45 ,  9:20
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

architektura s větrným mlýnem a sýpkou má připomínat venkovskou usedlost?