Jarní sleva na sluneční brýle

Již proběhla

JARNÍ SLEVA NA SLUNEČNÍ BRÝLE!

Nastává jaro, a tedy i čas na sluneční brýle. Připravili jsme pro Vás skvělou jarní slevu na všechny sluneční brýle z nabídky FOKUS optik! Na modely roku 2016 40% slevu a na nejnovější modely roku 2017 exkluzivní slevu 20 %!

Tak využijte skvělou nabídku a pořiďte si sluneční brýle s výhodnou slevou! V nabídce najdete brýle světových značek jako DIOR, FENDI, Max Mara, Marc Jacobs, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Pierre Cardin, Fossil, Polaroid, Carrera nebo Ray-Ban a mnohé další. Samozřejmostí je UV filtr na všech našich slunečních brýlích, který Vám spolehlivě ochrání zrak před UV zářením. Naši specialisté Vám také rádi poradí s výběrem, a to především ve chvíli, kdy potřebujte dát do slunečních brýlí dioptrickou korekci. Pokud chcete vědět více o slunečních dioptrických čočkách zeptejte se ve své pobočce FOKUS optik!

 

Akce platí od 13.3. 2017 do odvolání. Slevu nelze sčítat s ostatními slevami. Lze pouze uplatnit slevovou poukázku FOKUS optik klub 100 Kč, nebo 200 Kč.  Akce platí ve všech pobočkách FOKUS optik, kromě Outletu Fashion Arena Štěrboholy. Neplatí pro objednávky z Eshopu.

Jarní sleva na sluneční brýle

Autobusy

Do Olympie
2 minut
Náměstí Hrdinů
16:10 ,  17:00
Z Olympie
17 minut
Olympie
16:25 ,  16:50
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

architektura s větrným mlýnem a sýpkou má připomínat venkovskou usedlost?