ITALSKÁ KLENOTNICE

Již proběhla

1. den: 

Odjezd z Olomouce ve 4.00 přes rakouské Alpy do Itálie, odpoledne prohlídka románského opatství POMPOSA, ubytování v hotelu v přímořském letovisku, večeře.

2. den: 

Dopoledne si prohlédnete rodné město Raffaella Santiho URBINOvévodským palácem (prototyp renesanční rezidence) a obrazárnou (UNESCO), odpoledne navštívíte samostatnou republiku SAN MARINO a v podvečer uvidíte středověké jádro RIMINI (Tempio Malatestiano, románské vládní paláce, hrad Malatestů). Návrat do hotelu, večeře. 

3. den: 

Ráno prohlídka chrámu SANT’APOLLINARE IN CLASSE s cennými mozaikami (UNESCO), poté další slavné mozaiky v RAVENNĚ (bazilika San Vitale, mauzoleum Gally Placidie aj. – vše v UNESCO), odpoledne starobylá, rozlehlá, „učená, tučná a červená“ BOLOGNA s nejstarší evropskou univerzitou, největším farním kostelem světa, hrobem sv. Dominika, sochařskými díly Michelangela a Jacopa della Quercia, jednou z nejdůležitějších obrazáren Itálie a proslulou gastronomií. Návrat do hotelu, večeře.

4. den: 

Dopoledne prohlídka bizarního městečka COMACCHIO, které působí jako zmenšenina Benátek a je známé nakládanými úhoři, v případě zájmu lze v místním muzeu vidět starořímskou loď objevenou archeology. Po poledni příjezd do FERRARY (UNESCO) a podrobná prohlídka tohoto stále ještě nedoceněného města: gotická čtvrť, renesanční palácová čtvrť, katedrála, hrad rodu Este, renesanční letohrádky (Palazzina di Marfisa d’Este, Palazzo Schifanoia se slavnými freskami). Volno k procházkám, večeři apod.

5. den: 

Po snídani odjezd do ČR, příjezd do Olomouce ve večerních hodinách.

 

Termíny:

15.05.2019 - 19.05.2019

11.09.2019 - 15.09.2019

Strava: polopenze

Cena: 7.021,- / za osobu

 

Cena zahrnuje: 

4 x ubytování, 3 x polopenzi, dopravu autobusem, služby průvodce

Cena nezahrnuje: vstupy

Platí se na místě: pobytové taxy

Fakultativně: 

jednolůžkový pokoj za příplatek 2.100 Kč

 

ITALSKÁ KLENOTNICE

Autobusy

Do Olympie
12h 54min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
29 minut
Olympie
19:10 ,  20:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

parkoviště OC Olympia disponuje téměř 1 500 parkovacími místy?