H&M pro pravé vítěze a jejich každodenní vítězství

H&M

Již proběhla

Do obchodů H&M míří zcela nová sportovní kolekce, nabitá touhou po vítězství. A nejen ve sportu.

Kolekce oslavující snahu a touhu se neustále zdokonalovat, a současně bojující proti předsudkům a za diverzitu okouzlí každého, kdo se nespokojí s málem.

Kolekce byla vyvinuta ve spolupráci s profesionálními sportovci a je tedy plná funkčních materiálů a střihů v elegantním a moderním černém provedení.

V kampaňovém videu #ForEveryVictory září sportovní osobnosti jako například surfař a fotograf Mike Coots, který se i po útoku žraloka do vody vrátil hned pár týdnů po nehodě, první kubánská boxerka Namibia Flores, která boří veškeré předsudky a genderové stereotypy, ragbyový team Kings Cross Steelers, jakožto první tým otevřeně bojující za práva gayů a mnoho dalších.

Svou podporu kampani a celé kolekci vyjádřila i Caitlyn Jenner, která v upřímném rozhovoru odhaluje všechny své životní výhry a složitou cestu, kterou kvůli nim musela podniknout.

Celý rozhovor najdete v H&M magazínu.

Kompletní kolekce ForEveryVictory je k dostání od 21. července 2016 online a ve vybraných obchodech.

H&M
www.hm.com

H&M pro pravé vítěze a jejich každodenní vítězství

Autobusy

Do Olympie
9 minut
Náměstí Hrdinů
11:10 ,  12:00
Z Olympie
24 minut
Olympie
11:25 ,  11:50
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

designéři se při projektování obchodního centra Olympia snažili vyhnout stavby ve tvaru krabice?