Hledáme talenty

Již proběhla


Skrývá se v Tobě talent? Ukaž ho!

​Přihlas se na casting talentové soutěže v Olympii Olomouc a získej šanci stát se hvězdou!

Pro koho je soutěž určena?

Pro všechny do 21 let bez omezení zaměření talentu. Vystoupení může zahrnovat zpěv, tanec či jiné dovednosti. Účastníci, kteří nedosáhli plnoletosti, musí mít vyplněný souhlas zákonných zástupců.

Vícečlenné skupiny

V případě účasti vícečlenné skupiny zadejte jedno jméno. Pokud je některému z členů méně než 18 let, musí v den castingu přinést potvrzení zákonného zástupce.

Co získám účastí v soutěži?

Pro vítěze na prvních třech příčkách a výherce ceny "Talent Internetu" máme ceny za více než 100 000 Kč včetně celodenních vstupenek do Aqualandu Moravia. Vítěz navíc získá natočení hudebního CD nebo videoklipu (dle talentového zaměření) a ubytování pro 2 osoby v hotelu Aqualand Inn.

Kdy bude probíhat soutěž?

CASTING: 3. a 10. února

  • Casting všech soutěžících proběhne 3. a 10. února. Do semifinále postoupí z každého castingu 3 soutěžící s největším počtem hlasů od diváků a další semifinalisty vybere porota.

SEMIFINÁLE: 17. února

  • V semifinále rozhodne porota a publikum přítomné v Centru Olympia Olomouc. Do finále se dostanou účastníci s nejvyšším součtem bodů. Na Facebooku Olympie Olomouc se bude hlasovat o speciální cenu Talent Internetu 2018.
  • Mezi porotci bude i kapela LAKE MALAWI.

FINÁLE + vyhlášení vítězů: 24. února

  • Ve finále rozhodne o vítězích porota, jejímž předsedou bude zpěvák a kytarista SEBASTIAN.

Vítězové roku 2017

Registrace do soutěže

Registraci je možné provést přes formulář níže, nebo osobně v castingový den (od 12 do 14 hodin). Nezletilé osoby musí mít vyplněný souhlas zákonného zástupce (ke stažení níže).

Přihlásit se do soutěže

Pravidla

Přečtěte si kompletní pravidla a podmínky soutěže Hledáme talenty:

Přečíst pravidla

Info pro zákonné zástupce

Prosíme zákonné zástupce nezletilých dětí o vytištění a podepsání formuláře, kterým udělíte souhlas s vystupováním a se zpracováním os. údajů. Formulář předejte podepsaný na castingu.

Formulář pro zákonné zástupce


Autobusy

Do Olympie
42 minut
Náměstí Hrdinů
16:10 ,  17:00
Z Olympie
7 minut
Olympie
15:35 ,  13:05
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

designéři se při projektování obchodního centra Olympia snažili vyhnout stavby ve tvaru krabice?