Hledá se Česká Miss 2018

Již proběhla

​Česká Miss je jedinou národní a nejprestižnější soutěží krásy v České republice s mnohaletou tradicí. Vlastní licence na nejvýznamnější světové soutěže krásy – Miss Universe, Miss Earth, Miss Supranational.

V rámci uplynulých ročníků se Českou Miss chtěly stát tisíce dívek, které si účastí v soutěži a ziskem titulu chtěly splnit svůj sen. Českou Miss se chtějí stát ambiciózní dívky, které doposud vynikaly ve svých aktivitách i studiu a od titulu očekávají prostor pro osobní růst a lepší uplatnění.

Důkazem toho je samotný fakt, že mnoho finalistek a vítězek je úspěšných i mimo přehlídková mola a právě soutěž Česká Miss a získané zkušenosti jim umožnily být nejen úspěšné, ale stát se osobnostmi. Navíc mnoho z nich rozšířilo své aktivity i o různé charitativní a dobročinné projekty. Soutěž Česká Miss tak otvírá dívkám dveře k světu, kde si mohou splnit své sny.


HARMONOGRAM:
13:00 zahájení registrací (pro příchozí - předem přihlášené i nepřihlášené)
14:00 zahájení castingu, rozhovor s Českou Miss 2017
14:10 I. kolo castingu, představení
15:30 hudební / taneční vystoupení a soutěže pro diváky
15:45 II. kolo castingu, promenáda v plavkách
17:00 rozhovor s VIP / Miss
17:05 módní přehlídka
17:15 III. kolo castingu
18:00 - 18:30 vyhlášení výsledků, ukončení

Autobusy

Do Olympie
3h 35min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
4h 10min
Olympie
8:10 ,  9:20
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

k nám do Olympie několikrát denně jezdí autobus, který je zdarma?