Fashion Days

6.10. - 14.10.

Již proběhla

Fashion Days v Olympii Olomouc jsou tady!

Přijďte si k nám užít dva víkendy plné módních tipů, triků a podzimní inspirace.
Program bude probíhat vždy od 14:00 do 18:00 - oběma víkendy nás provede moderátor Roman Pachta, skvělý stylista Ivan Šablatúra a báječná vizážistka Eva Morávková!

Sport & leisure víkend
6. 10. - 7. 10. 2018​


Tento víkend nám poodhalí trendy ze světa sportu.
Kromě toho, že si zadarmo můžete nechat poradit od stylisty, naše vizážistka Vás ještě krásně nalíčí! Celý program navíc doprovodí různá vystoupení - slackine, hula hoop a acroyoga. Na své si přijdou i děti - v pasážích pro ně bude přichystané malování na obličej a lekce akrobacie s Cirkus LeVitare.
V neděli 7. 10. nás navíc navštíví i youtuberka ​​Lucie Minářová - Crossfit & Weightlifting, která nám prozradí, jak na fitness a zdravý životní styl a kde najít motivaci.

Fashion & beauty víkend
13. 10. - 14. 10. 2018​


O víkendu 13. - 14. 10., kdy se zaměříme na nové podzimní a zimní kolekce, na Vás bude opět čekat náš stylista a vizážistka a budete tak mít příležitost zažít "proměnu" na vlastní kůži.
Nebude chybět ani youtuberka Mesha či blogerka Natálie Kotková/The Nattiness! Obě dámy nám v sobotu 13. 10. řeknou více k tématům krása, životní styl, cestování a sociální sítě.

V neděli 14. 10. probereme navíc i společenské outfity a svůj názor nám řekne i blogerka Dom by Dom a známý youtuber Dominik Port!

Tak si to hezky zapište do diáře a o víkendu dorazte do Olympie Olomouc!​

Autobusy

Do Olympie
31 minut
Náměstí Hrdinů
13:40 ,  14:30
Z Olympie
46 minut
Olympie
13:55 ,  9:20
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

k nám do Olympie několikrát denně jezdí autobus, který je zdarma?