Dubnové nedělníčky

Již proběhla

Aprílové počasí v Nedělníčku

Každou neděli od 14 do 18 hodin probíhá v Nedělníčku program pro děti. Nyní si i ony mohou užít sbírání razítek do věrnostní karty: připravili jsme pro ně věrnostní program.

Věrnostní program pro děti

Za 4 razítka na kartičce Opičky Olinky dostane dítě placku nebo magnetku jako dárek.

1. 4. 2018 - Aprílové Velikonoce

Na velikonoční, a zároveň aprílovou neděli si zahrajeme hru Kdo vás dnes vyvedl aprílem? a namalujeme velikonoční vajíčko. Navíc přijede Divadlo Kejkle se svým vystoupením Velikonoční rejdovánky.

8. 4. 2018 - Honíme se s kouzelným větříkem

V neděli 8 dubna si užijeme pohyb při zábavném cvičení s názvem Honíme se s větrem o závod, vyrobíme si svůj větrník a užijeme si Kouzelný větřík kouzelníka Rena.

15. 4. 2018 - Prší nám bublinové štěstí

Dalším živlem v Nedělníčku bude déšť. Budeme chytat bubliny a malovat klauna na balonek nebo papír. Bublinář Roller nám pak zajistí bublinový déšť.

22. 4. 2018 - Všechny barvy duhy

Předposlední dubnový Nedělníček se pokocháme duhou, kterou si namalujeme nebo nalepíme a pobavíme se na barevném karnevalu s Jiřím Hadašem.

29. 4. 2018 - Sluníčko je největší poklad

Je tady konec měsíce a poslední dubnový Nedělníček bude zasvěcen Slunci. Přesuneme se na moře, zahrajeme si na piráty a vyrobíme sluníčka a papoušky. S klaunkou LULU si pak užijeme pirátské hledání pokladu.


Během každého Nedělníčku dostanou děti dárek, mohou vyhrát odměnu při hře a nechat si pomalovat obličej.​

Dubnové nedělníčky

Autobusy

Do Olympie
42 minut
Náměstí Hrdinů
16:10 ,  17:00
Z Olympie
7 minut
Olympie
15:35 ,  13:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

Olympia byla prvním nákupním centrem v olomouckém regionu?