Dárek pro paní učitelku

Již proběhla

Poděkujte paní učitelce krásným dárkem z Manufaktury!

Uteklo to jako voda, konec školního se blíží. Nastává čas poděkování paní učitelce nebo panu učiteli za jejich celoroční práci a potěšit je milým dárečkem.
Zkuste to letos jinak než s klasickou kyticí a darujte voňavý dárek v podobě originálních balíčků s kosmetikou. Inspirujte se balíčky z nové limitované edice Rebarbora a divoká třešeň, oblíbené Sedmikrásky nebo pečující Růže. Pro pány učitele máme připraveny balíčky pánské kosmetiky s motivy letadla, které zaručeně potěší milovníky letadel i cestování.
Vámi vybrané produkty a balíčky Vám rádi doladíme k dokonalosti pomocí originálních visaček s osobním věnováním ,,Děkuji, paní učitelko“ nebo ,,Děkuji, pane učiteli“, a to zcela zdarma.


Thank your teacher with a beautiful gift from Manufaktura!

The school year has passed so quickly and its end is approaching. Now it is time to express thank you to your teacher for their year-round work and delight them with a nice gift.
Make it different this year and instead of a typical bouquet give a scented gift full of flowers in the form of original cosmetics to your teacher. Get inspired by packages from the new limited Rhubarb & Wild Cherry edition, popular Daisy or caring Rose. For male teachers we have packages of men´s cosmetics with the motif of airplane, which the lovers of planes and travel will surely appreciate.
We will be happy to fine-tune your chosen products and packages by means of original tie-on labels with a personal message “Thank you, teacher” free of charge.

Dárek pro paní učitelku

Autobusy

Do Olympie
49 minut
Náměstí Hrdinů
16:10 ,  17:00
Z Olympie
14 minut
Olympie
15:35 ,  13:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

v Olympii najdete i směnárnu?