Dárek k MDŽ

Manufaktura

8.3. - 8.3.

Již proběhla

Dárek k Mezinárodnímu dni žen

8. března slavíme Mezinárodní den žen a rozdáváme dárečky! Co zaručeně udělá radost každé ženě? Voňavý dárek, který podtrhne její krásu. Ke každému nákupu v prodejně Manufaktura Vám přibalíme cestovní balení krému na ruce z nové jarní limitované edice Rebarbora & divoká třešeň, který poskytne Vašim rukám intenzivní hydratační péči. Platí dne 8.3.2019 do vyčerpání zásob na prodejně.

International Women´s Day

We are celebrating the International Women´s Day and giving gifts on March 8! What is sure to delight every woman? A fragrant gift enhancing her beauty. With every purchase in Manufaktura shop you get travel-size hand cream from the new limited spring edition of Rhubarb & Wild Cherry providing your hands with intensive hydrating care. Valid on March 8 until the stocks of individual shops run out.

Dárek k MDŽ

Autobusy

Do Olympie
6h 53min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
7h 28min
Olympie
8:10 ,  10:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

Olympia byla prvním nákupním centrem v olomouckém regionu?