Cyklostezka Bečva

Již proběhla

Program: 

Ráno busem na Horní Bečvu. Odtud se vydáme na kole cyklotrasou podél řeky Bečvy. Trasa vede přes Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziřičí, Teplice nad Bečvou, Hranice Lipník nad Bečvou se zakončením v Přerově. Celková trasa 90 km. Cyklovýlet se koná za podpory busu, který bude k dispozici v místech určených průvodcem. Zde bude možno trasu ukončit, dle zdatnosti a uvážení účastníků. Cestou se můžete těšit na krásnou přírodu Beskyd, valašské dřevěnice roztroušené po obcích a městečkách regionu nebo soustředěné v rožnovském skanzenu. Zastavit se budete moci v centrech historických měst s množstvím zajímavých památek, jako je Valašské Meziříčí, Hranice, Lipník nad Bečvou nebo Přerov. Přímo na trase nebo v jejím těsném sousedství můžete navštívit muzea, zámky a hrady.

 

Termín: 1.6.2019

Cena: 660 Kč

V ceně: doprava, průvodce, cyklovlek

Příplatky: vstupy

Cyklostezka Bečva

Autobusy

Do Olympie
3 minut
Náměstí Hrdinů
13:40 ,  14:30
Z Olympie
18 minut
Olympie
13:55 ,  9:20
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

parkoviště OC Olympia disponuje téměř 1 500 parkovacími místy?