NEJMODERNĚJŠÍ A NEJLUXUSNĚJŠÍ KINO CINEMAX OLOMOUC OTEVŘENO!

Síť kin CINEMAX vznikla v roce 2006 a aktuálně provozuje 13 více sálových kin s celkovou kapacitou 10 582 míst ve 12 slovenských městech a uvádí nejnovější zážitek v Olomouci. Naši diváci znají kino CINEMAX jako svoje lokální kino, ve kterém na ně čeká maximální filmový zážitek. V pestré programové struktuře najdete opravdu široký výběr – od kasových trháků až po náročnější tituly pro skutečné filmové fajnšmekry. Prožijte u nás příběhy, které otřesou vašimi emocemi, ale i další kulturní události jako přímé přenosy či záznamy z koncertů moderních interpretů.

Ve smyslu našeho hesla se snažíme, aby se obyčejná návštěva kina změnila na MAXIMÁLNÍ FILMOVÝ ZÁŽITEK! Záleží nám, jak se v kině cítíte, a proto neustále pracujeme na zkvalitňování našich služeb pro vás. Jako jediní na Slovensku promítáme filmy v unikátním formátu IMAX, poskytujeme maximální pohodlí a servis ve VIP kinosálech či nejlepší zvukový systém Dolby Atmos.

Vstupte se CINEMAX do světa příběhů, které vás dokážou rozesmát, nadchnout či rozplakat a změňte se na superhrdinu, nebo se vydejte na cestu džunglí, protože v našich kinech se běžný život mění na dobrodružství.

👉 Více informací zde! 👈

Otevřeno denně 9:00 - 21:00 | hypermarket Albert 8:00 - 22:00 | ČS Avia 7:00 - 21:00