Charitativní projekt VLASY POMÁHAJÍ

Již proběhlaPřijďte do Olympie podpořit dobrou věc! V sobotu 19. května budeme hostit dobročinnou akci pod záštitou Nadačního Fondu Grácie s názvem Vlasy pomáhají. Projekt si klade za cíl zlepšit životní úroveň lidí, kteří přišli vlivem nemoci o své vlasy.

V sobotu 19. května mezi první a pátou hodinou odpolední nás tak můžete navštívit, udělat dobrý skutek a zařadit se mezi dárce. K dispozici bude mobilní kadeřnické studio, které dárcům vlasy profesionálně zkrátí. Nadační Fond Grácie se pak společně s vlásenkářským studiem Afroditi postará o výrobu paruk a jejich doručení tam, kde jsou nejvíce potřeba.

Patronkou projektu je zpěvačka a herečka Olga Lounová, která celou akci moderuje a návštěvníci ji uslyší i zazpívat. Od Olgy ihned po darování dostanete podepsanou darovací kartu. Těšit se můžete i na doprovodný kreativní program pro děti.Autobusy

Do Olympie
10h 7min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
10h 42min
Olympie
8:10 ,  10:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

designéři se při projektování obchodního centra Olympia snažili vyhnout stavby ve tvaru krabice?