Čerstvé podzimní šťávy

Již proběhla

Je vám líto,
že se musíte loučit s létem? Nesmutněte, i podzim má hodně co nabídnout! A to nejlepší, co nám příroda na podzim dává, jsme i letos pozvali do sezónního nápojového menu.

Ode dneška si můžete v UGO drincích pochutnávat na typicky podzimních ingrediencích, jako jsou hrušky, brusinky nebo ostružiny. A vůbec poprvé se budete moci napít také dýně!

Podzimní drinky rozzáří šedivý podzim sytými barvami a provoní vaše dny vůní čerstvého ovoce, zeleniny i koření. Navíc zajistí přísun vitamínů a dalších cenných látek, jejichž zásoba vám určitě za sychravých dnů přijde vhod.

  • „To nejlepší z podzimu“, tak by se mohl jmenovat první drink letošní podzimní nabídky. Posuďte sami: hruška, brusinky, banán, kurkuma, med, citron, jablko.
  • Úplně poprvé můžete v UGO letos na podzim ochutnat drink s dýní. Společnost bude této královně podzimu dělat exotické mango, pomeranč a jablko.
  • Máte-li raději méně hutné drinky, vsaďte letos na podzim na lahodnou a osvěžující kombinaci hruška, ananas, limetka.
  • Chybět samozřejmě nebude ani green smoothie s tolik oblíbenýmavokádemkadeřávkemananasem a limetkou. Mimochodem, věděli jste, že kadeřávek je jedním z nutričně nejbohatších druhů zeleniny?
  • Nejvoňavější kombinací tohoto podzimu bude určitě drink ostružiny,borůvkybanánskořicejablko a pomeranč.

Natěšili jsme vás? To je dobře, podzimní sezóna potrvá do 11. prosince.

Čerstvé podzimní šťávy

Autobusy

Do Olympie
1h 6min
Náměstí Hrdinů
11:10 ,  12:00
Z Olympie
6 minut
Olympie
10:10 ,  11:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

nákupní plocha olomoucké Olympie je 32 000 metrů2?