50% sleva na dioptrické obruby a sluneční brýle

Fokus Optik

5.11. - 31.12.

Sleva  50% na všechny dioptrické obruby nebo sluneční brýle!

Rádi byste si  pod stromeček pořídili  nové dioptrické brýle, nebo sluneční brýle? Přijďte do poboček FOKUS optik a vyberte si z široké nabídky nejen značkových brýlí!

Právě teď na vás čeká skvělá sleva výši 50% na všechny dioptrické obruby v kompletní brýlové zakázce, nebo sluneční brýle. Slevy platí pro všechny modely slunečních brýlí nebo dioptrických obrub!

Sleva na dioptrické obruby platí při zakoupení kompletní brýlové zakázky (dioptrická skla a dioptrické brýle) Sleva platí ve všech pobočkách FOKUS optik, kromě FASHION ARENA OUTLET CENTER -  Štěrboholy, Praha. Slevy se nesčítají. Kromě slevové poukázky 100 Kč nebo 200 Kč z FOKUS optik klubu. Akce platí od 5.11 2018 do odvolání. 

50% sleva na dioptrické obruby a sluneční brýle

Autobusy

Do Olympie
6h 1min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
6h 36min
Olympie
8:10 ,  9:20
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

nákupní plocha olomoucké Olympie je 32 000 metrů2?