2 + 1 zdarma na toaletní vody Manufaktura

Manufaktura

1.12. - 25.12.

Již proběhla


2 + 1 zdarma na toaletní vody Manufaktura

Darujte pod stromeček vánoční klasiku – toaletní vody inspirované vůněmi z království bylin, květin, ovoce a koření, které zaručeně potěší všechny Vaše blízké. Využijte speciální akci 2 + 1 zdarma na všechny toaletní vody Manufaktura! Akce platí od 1.12. do 25.12.2018 nebo do vyprodání zásob. Zdarma je vždy nejlevnější produkt.

2 + 1 Free for Eau De Toilette Manufaktura

Give your loved ones a Christmas classic. Eau de toilette inspired by the scents of herbs, flowers, fruits and spices will surely please all women and men. Take advantage of the 2 + 1 special action for all Manufaktura Eau de Toilettes! The action is valid from December 1,2018 to December 25, 2018 or until stocks are sold out. Free is always the cheapest product.

2 + 1 zdarma na toaletní vody Manufaktura

Autobusy

Do Olympie
4h 43min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
5h 18min
Olympie
8:10 ,  10:00
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

designéři se při projektování obchodního centra Olympia snažili vyhnout stavby ve tvaru krabice?