1+1 Zdarma

1+1 ZDARMA na kompletní dioptrické brýle nebo sluneční brýle!

Pořiďte si nové dioptrické brýle nebo sluneční brýle a druhé pro vás nebo vaše blízké dostanete zdarma*!

Pokud potřebujete nové dioptrické brýle nebo sluneční brýle, tak přijďte do FOKUS optik! Máme pro Vás skvělou nabídku druhých brýlí zdarma! Pokud si vyberete své nové kompletní dioptrické brýle, dostanete do hodnoty 5000 Kč druhé kompletní brýle zcela zdarma!

A když si pořídíte sluneční brýle, tak do hodnoty zakoupených slunečních brýlí dostanete druhé  pro vás nebo vaše blízké zcela zdarma!

A navíc druhé brýle nemusíte pořizovat jen sobě, ale můžete si pořídit nové brýle spolu s manželkou, kamarádkou, nebo kolegou. Výběrem dioptrických obrub ani dioptrických skel nejste nijak omezeni, stejně tak je to u slunečních brýlí. Můžete vybírat a kombinovat z celé nabídky FOKUS optik!

* Kompletní dioptrické brýle = obruba + skla. Zdarma jsou vždy druhé levnější kompletní brýle do max. hodnoty 5 000 Kč. Pokud budou druhé kompletní brýle dražší než 5 000 Kč, bude vám tato částka odečtena z jejich celkové ceny. Druhé sluneční brýle jsou zdarma v nižší nebo stejné hodnotě jako první zakoupené. Nevyčerpanou hodnotu slunečních nebo kompletních dioptrických brýlí nelze směnit za peníze ani další zboží. Akce platí ve všech pobočkách FOKUS optik kromě Fashion Arena Prague Outlet. Slevy se nesčítají, akci nelze kombinovat na koupi slunečních a dioptrických brýlí. Akce neplatí na objednávky v e-shopu. Akce platí od 20. 8. 2018 do odvolání.

1+1 Zdarma

Autobusy

Do Olympie
9h 56min
Náměstí Hrdinů
7:35 ,  8:45
Z Olympie
10h 31min
Olympie
8:10 ,  9:20
Načítám...Hledám nejbližší zastávku...
Jízdní řád
Dětský koutek - OC Olympia Olomouc

Dětský koutek

Nechte děti bavit se u nás! V Dětském koutku opičky Olinky se Vám o Vaše nejmenší postarají profesionálně vyškolené vychovatelky, které dětem zajistí zábavu, zatímco budete nerušeně nakupovat a vyřizovat vše nezbytné.

Do koutku
Dr.Max - OC Olympia Olomouc

Ohodnoťte nás

Jen díky Vám se můžeme zlepšovat. Ohodnoťte nás a dejte ostatním vědět, jak se Vám v Olympii líbilo, nebo co byste zlepšili.

Ohodnotit

Víte, že...

architektura Olympie odráží tradici a historii Olomouce?